Aktualności

ELIOT

ELIOT to około 3 letni pozytywny chłopak w typie husky. Jego dawne życie, jak większości naszych podopiecznych jest zagadką. Błąkał się biedak i zaznał bezdomności. Nikt się po Eliota nie zgłasza. Czas najwyższy poszukać mu domku. Eliot to wesoły młody pies. Nie ma w nim agresji, wręcz jest pierwszy do przytulanie i podrapania. Do innych psów zębów nie pokazuje, z suczkami zaprzyjaźni się szybciej. Stosunku do kotów raczej nie poznamy.

SHADOW

SHADOW DO ADOPCJI – SZUKAMY DLA SHADOWA DOMU Jego życie to było jedno wielkie pasmo udręki, bólu i cierpienia. Było bo powoli nasz chłopak zaczyna na nowo żyć. Na jego pyszczku pojawia się haszczy uśmiech i radość. Zrobił się kontaktowy i wesoły. Ciekawy świata i nowych miejsc. Chcemy dać szansę Shadowowi aby to wszystko poznał. Pokazujemy nowego Shadowa z coraz ładniejszą sierścią, błyskiem w oku i garścią pozytywnych informacji o

SPARTA

PARTA – około 3 letnia sunia w typie …. łajki rosyjsko-europejskiej lub psa karelskiego. Co w życiu Sparta przeszła, aż boimy się myśleć. Kuli się i chowa czekając na cios nawet jak mrugniemy powieką. Bita, czy w okrutny sposób tresowana nie wiemy, ale psa tak bojącego się człowieka i dosłownie czekającego na razy dawno nie widziałyśmy. Sparta w Domu Tymczasowym jest już jakiś czas i powoli słowo socjalizacja nabiera mocy.

LUSIA

Lusia – 7 letnia suczka – Samojed. Biała rozpieszczona królewna z humorami jedynaczki z nadwagą. 7 lat noszenia na rękach i tragedia w rodzinie. Właścicielka ciężko chora, która już nie podoła dalszej opiece nad Lusią. Lusia wychowana w domu od małego na kanapie. Nie niszy, nie wyje, lubi dzieci i nie ma problemu z psami. Pozostawiona sama w domu grzecznie czeka na opiekuna. Kota może pogonić. Nie ma w niej

NIOBE

NIOBE – pierwsze chwilę w Domu Tymczasowym, Co można powiedzieć o dziewczynie po 24h Przebojowa panna przyjechała ze Schroniska w Szczytach. Urody i pozytywnego charakteru to jej odmówić nie można. Określana na około 3 lata. NIOBE ekspresem odnalazła się w mieszkaniu, z przytupem rozgościła się na posłaniach i kanapach. Zachowuje czystość, zna smycz, ciągnie z umiarem. Nie boi się wielkomiejskiego ruchu i pięknie jeździ w samochodzie. Kombinator przez duże K.

REDGARD

REDGARD około 7 może 8 letni malamutek, zapewne z domieszką haszczej krwi. Kolejny bezdomniak w Jeleniej Górze, którego nikt nie szuka i nikt o niego nie pyta. Z pięknych, smutnych oczu i ogólnego stanu fizycznego możemy wnioskować, że radosnego życia to biedak nie miał. Nie jest szalonym, młodym psem, więc dla rodziny lub osoby chcącej rozpocząć przygodę z Północniakiem będzie odpowiednim towarzyszem. Regdard to bardzo pozytywny pies. Zrównoważony i spokojny.

SHAGI

CZEŚĆ jestem SHAGI. Zaprosiłem się na Północniakową stronę, ponieważ z tej strony już różne cudaki i nie-haszczaki znajdowały kochane domki. Może i ja znajdę. Mam około 4-5 lat, chyba 4-5. Ile z tych swoich kilku lat życia byłem szczęśliwy, pewnie nigdy… Teraz jestem bezpieczny, ale do szczęścia to mi daleko. Coś tam we mnie z Hasiora jest, jakby mi tak uszka postawić to jak w mordkę północniak, w którymś pokoleniu

KRS 0000625724

Pomóż nam pomagać! Przekaż 1% ze swojego rozliczenia podatkowego na Północniaki – Ogólnopolska Fundacja Na Rzecz Ochrony Zwierząt. KRS 0000625724 Dziękujemy!